PERA SHOPPING CENTER

 

ANASAYFA      KURUMSAL        FIRSATLAR       PERA'CA

PERALAND    PERAHOMEstore    GALERİMİZ    BİZE ULAŞIN

   
   

 

 

 

 

KURUMSAL

Pera Center bir perakende markası olarak, organize ve modern bir anlayışla, üretici ve müşterilere kaliteli hizmet vermek için, 30 yıllık tecrübemiz ile profesyonel ekip ve temel değerlerden ödün vermeyen, yüksek kalite, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. Zaman içinde gelişime açık, yenilikçi yaklaşımıyla nitelikli insan, yeni teknoloji, yönetim stratejileri ve planlı büyük hedefleri ile büyüdük.

Merkezi Muş’ta bulunan Pera Center, bir aile şirketidir. Müşteri memnuniyetine odaklanan Pera Center, yenilikçilik, verimlilik, liderlik, duyarlılık ve güvenilirlik ilkelerine son derece önem vererek marka algısını yönetmektedir.

 

VİZYONUMUZ

Pera Center olarak; perakende sektöründe sürekli gelişimi hedef alan, değerlerine sadık, toplumsal sorumluluk bilinciyle güvenilir ve saygın bir kuruluş olmaktır.
 

MİSYONUMUZ

Pera Center sahip olduğu bilgi, insan ve finans kaynaklarını en verimli şekilde ülke ekonomisine katkı sağlamak için devamlı gelişmek, kaliteyi ucuza sunmak ilkesini kendisine ilke edinmekte.

 

           

 

 

İşbu sitenin  tüm hakları  saklıdır.  Site içerisindeki  resimler, materyaller,yazılar kaynak gösterilirse, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz

kopyalanamaz, internet ortamında yada başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz.

© 2016 Pera Center Shopping

 

Design by serkaen